Niyazi Albayrak, Daire Başkanı oldu.

 

Malatyalı bürokrat Niyazi Albayrak: Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürlüğü bünyesinde yer alan İstatistik Değerlendirme Daire Başkanlığı görevine getirildi.

ODTÜLÜ Malatyalılar Derneği’ni temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelik ile birlikte Danışma Kurulu Üyeleri Özcan Erdoğan ve Ali Yılmaz: İstatistik Değerlendirme Daire Başkanlığı görevine atanan Niyazi Albayrak’ı makamında ziyaret ederek, tebrik ziyaretinde bulunmuşlardır.

Niyazi Albayrak, Gümrük Müsteşarlığı bünyesinde uzun yıllar çeşitli kademelerde görev yapmış, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın kurulması ile birlikte İstatistik Değerlendirme Daire Başkanı olmuştur.

Malatyalı olan ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstatistik bölümü mezunu olan Niyazi Albayrak, ODTÜLÜ Malatyalılar Derneği’nde yönetim ve denetleme kurulu üyeliklerinde bulunmuş ve halen danışma kurulu üyeliğini sürdürmektedir.

ODTÜLÜ Malatyalılar Derneği olarak üyemiz Niyazi Albayrak’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını temenni ediyoruz.

One thought on “Niyazi Albayrak, Daire Başkanı oldu.

  1. Hikmet AYDINCAK 16 Aralık 2011 at 21:12 - Reply

    Değerli hemşerimiz Sayın Niyazi ALBAYRAK’ı gönülden kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Malatya’lı olarak çok sevindim. Saygı ve sevgilerimi iletiyorum.
    Hikmet AYDINCAK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir