7 Ekim 2012 “KAYNASMA TOPLANTISI”

ODTÜ öğrencisi, mezunu ve akademisyeni olan Malatyalıların üyesi olduğu ODTÜLÜ Malatyalılar Derneği olarak ODTÜ’yü yeni kazanan Malatyalı öğrencilerle tanışmak, dernek üyelerimizi; Malatyalı bürokrat, siyasetçi, akademisyen ve iş adamlarıyla bir araya getirmek amaçlarıyla “Kaynaşma Toplantısı” adını verdiğimiz bir etkinlik düzenliyoruz.

 7 Ekim 2012 tarihinde gerçekleşecek olan etkinliğimizde Malatya Valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, İnönü Üniversitesi Rektörümüz,  Ankara’da bulunan Malatyalı bürokratlarımız, ilçe dernek başkanlarımız, İstanbul’da yaşayan  Malatyalı İş adamlarımız, ODTÜ Rektörümüz ve ODTÜ’deki öğretim görevlilerimizle Pazar sabahı kahvaltıda bir araya geleceğiz. Kahvaltının hemen ardından ise “ Malatya’nın Eğitim Potansiyeli ve Üniversite Öğrencilerinin Burs Olanakları” başlığı altında bir panel gerçekleştireceğiz.  Malatyalı ODTÜ öğrencilerinin ve mezunlarının mesleki ve kişisel gelişimlerini sağlamak amacıyla atılacak adımları konuklarımızla değerlendireceğiz. ODTÜ’de bilim ve teknolojinin ışığında gelişen projelerin Malatya’da uygulanabilirliğini tartışacağız.

Bu etkinliğin düzenlenmesindeki temel amaçlarımızdan bir diğeri de derneğimiz üyesi öğrencileri ve yeni mezun olmuş ODTÜ’lüleri; konuklarımızla aynı masada buluşturabilmektir. Bu sayede derneğimiz üyesi öğrenciler ve yeni mezun olmuş ODTÜ’lü arkadaşlarımız: konuğumuz olan bakan, vali, milletvekili, bürokrat, akademisyen ve işadamlarımızla sohbet etme şansı yakalayabilecek, onları yakından tanıyabilecek, onlarla fikir alışverişinde bulunabilecek ve gelecek üzerine paylaşımlarda bulunabilecektir. Konuklarımız ise öğrenci ve yeni mezun arkadaşlarımızın mesleki yönelimleri hakkında tavsiyelerde bulunabilecektir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğrencisi, mezunu ve akademisyeni olan Malatyalıların ev sahipliğinde gerçekleşecek olan etkinlikte Malatyalı siyasetçi, bürokrat, akademisyen ve iş adamlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşayacağız.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

ODTÜLÜ Malatyalılar Derneği

Yönetim Kurulu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir