Altıncı Dönem Yönetim

15.10.2012

ODTÜ öğrencisi, mezunu ve akademisyeni olan Malatyalıları bir araya getiren ODTÜLÜ Malatyalılar Derneği olarak 6. Olağan genel kurul toplantımızı 14 Ekim 2012 tarihinde Ankara’da ODTÜ Mezunları Derneği, Vişnelik Tesislerinde gerçekleştirdik.
Yapılan öneri sonrasında ODTÜ Matematik  bölümü mezunu Nuray Çelebi divan başkanlığına, ODTÜ Çevre Müh. Araştırma Görevlisi Güray Doğan divan başkan yardımcılığına, ODTÜ İktsat bölümü öğrencisi Cesur Ali Çelebi divan sekreterliğine oy birliğiyle kabul edildi.

29 Mayıs 2011- 14 Ekim 2012 dönemi çalışma raporu ve denetim kurulu raporlarının okunmasının ardından ODTÜLÜ Malatyalılar Derneği 5.Dönem Yönetim Kurulu çalışmaları hakkında görüşmeler yapıldı ve gerçekleştirilen açık oylama sonucunda, beşinci dönem yönetim kurulu oy birliğiyle ibra edildi.

Derneğin kurucu başkanı ve halen yönetim kurulu başkanı olan Ali Çelik tarafından sunulan altıncı dönem yönetim kurulu listesi oy birliğiyle kabul edildi. Çelik yapmış olduğu konuşmasında:

“ Altıncı dönem yönetim, denetleme, disiplin ve danışma kurullarında bazı değişiklikler yaparak aramıza yeni katılan üyelerimizin de dernek çalışmalarında aktif rol almasını amaçladık. Böylelikle derneğimiz sürekli kendini yenileyerek çalışmalarını sürdürecektir. Önceki dönemlerde derneğin çeşitli kurullarında görev alan üyelerimize katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki dönemde “Sektör İncelemeleri” başlıklı çalışmalarımıza “Şehircilik ve Kent Mimarisi” ve “Finans” alanları ile devam edeceğiz. Malatya’da sürdürmekte olduğumuz güneş ve rüzgar enerjisinden elektrik üretilmesi ile ilgili çalışmaların uygulama alanında üyelerimizin daha fazla görev almasını sağlayacağız. Lisans öğrencisi üyelerimiz ile mezun ve akademisyen üyelerimizin akademik yaşamları boyunca maddi açıdan desteklenmesi ile ilgili olarak burs yönetmeliği hazırlayacağız. Hali hazırda burslarla ilgili çalışması olan sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket etmeye özen göstereceğiz. Malatya ve ODTÜ ile ilişkili kurum ve kuruluşların insan kaynakları ile diyaloğa geçerek üyelerimizin mesleki gelişimini arttırıcı çalışmalarda bulunacağız. Malatya ve ülke gündemini takip ederek sorunların çözümünde görev alacağız. Malatya ili kamu yönetimi ve yerel yönetimleriyle birlikte hareket etmeye çalışacağız. Tüm bunlar yapılırken mevcut üye sayımızı artırmaya yönelik çalışmalarımız devam edecektir”, dedi.

Çelik başkanlığında oluşturulan yeni yönetim, denetleme ve disiplin kurulu üyelikleri şu şekilde olmuştur:

ODTÜLÜ Malatyalılar Derneği, 14.10.2012 tarihinde yapılan genel kurul toplantısı sonucunda seçilen 6. dönem yönetim, denetleme, disiplin ve danışma kurulu üyelerimiz:
6. Olağan Genel Kurulu Sonuçları (14/10/2012- …./10/2013)
Yönetim Kurulu:

Adı Soyadı

Bölüm

Görevi

Ali Çelik Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Başkan
Seydihan Çamur Şehir ve Bölge Planlama Başkan Yrd.
Güray Doğan Çevre Mühendisliği Sayman
İpek Hazal Önen Kimya Yazman
Serkan Erol İktisat Üye
Murat Güneş Metalurji Mühendisliği Üye
Talha Torun Mimarlık Üye

 

Denetleme Kurulu:

Adı Soyadı

Bölüm

Görevi

Kazım Yalçınoğlu İşletme Başkan
Ezgi Avcı İstatistik Üye
Cesur Ali Çelebi İktisat Üye
Disiplin Kurulu:

Adı Soyadı

Bölüm

Görevi

Niyazi Albayrak İstatistik Başkan
Özcan Erdoğan İşletme Üye
Oğuzhan Üstündağ Elektrik-Elektronik Müh. Üye
Didem Kandil Tarih Üye
Muhammet Ali Yiğit Elektrik-Elektronik Müh. Üye
Danışma  Kurulu:

Adı Soyadı

Bölüm

Görevi

Ali Çelik Petrol ve Doğalgaz Müh. Üye
Seydihan Çamur Şehir ve Bölge Planlama Üye
Murat Güneş Metalurji Mühendisliği Üye
Güray Doğan Çevre Mühendisliği Üye
Özcan Erdoğan İşletme Üye
Kazım Yalçınoğlu İşletme Üye
Niyazi Albayrak İstatistik Üye
Tuğba Pembegül Mimarlık Üye
Nuray Çelebi Matematik Üye

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir