Birinci Oturum: Kentsel Dönüşüm Uygulamaları

omd.afis

ODTÜ Öğrencisi, Mezunu ve Akademisyeni olan Malatyalıların üyesi olduğu ODTÜLÜ Malatyalılar Derneği olarak 2011 yılında başladığımız “SEKTÖR İNCELEMELERİ” başlıklı çalışmalarımıza “ŞEHİRCİLİK VE KENT MİMARİSİ” ile devam ediyoruz.

“Sektör incelemeleri: Şehircilik ve Kent Mimarisi” adlı çalışmalarımızda ise amacımız İnşaat Müh., Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama bölümlerinden mezun olmuş/olacak üyelerimizi; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kültür Turizm Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı Bürokratları; Belediye Başkanlari/Başkan Yardimciları; Fırat Kalkınma Ajansı Uzmanları; Özel Şirket Temsilcileri; Akademisyen ve Siyasetçilerle bir araya getirerek ülkede ve dünyada bu alanda gerçekleşen gelişmelerin derneğimiz çatısı altında değerlendirilmesini sağlamaktır.

Düzenleyeceğimiz 3 toplantıda “Kentsel Dönüşüm Uygulamaları”, “Şehirleşme Sorunları”, “Ulaşım Sorunları ve Çözümleri”, “Kent Hafızası”, “Turizm Master Planları” gibi konu başlıklarını ele alacağız.  Her toplantı bir panel şeklinde gerçekleşecek olup bir moderatör eşliğinde 3 panelist; konunun değişik yönlerini ele alacaklardır.

21 Mart, Perşembe akşamı gerçekleştireceğimiz ilk oturumda Kentsel Dönüşüm Uygulamalarını ele alacağız. Sizi de bu etkinliğimizde aramızda görmek isteriz.

21 Mart, Perşembe günü programı için tıklayınız.

Genel program için tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Sektör İncelemeleri ana başlığı altında düzenlediğimiz çalışmalar, sektörün içinde olan üyelerimizin katılımı ile bilgi üretmek için doğrudan ilgilenen kişilerce çalıştay benzeri bir düzende  gerçekleştirilmektedir.

Katılım ücretsizdir. Ancak lütfen kayıt olunuz. Kayıt için lütfen  tıklayınız.

Kayıt için odtulumd@gmail.com adresine isim/soyad/meslek ve iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Adınıza düzenlenmiş yaka kartını toplantı başlagıcında alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Ali ÇELİK

ODTÜLÜ Malatyalılar Derneği a.

Yönetim Kurulu Başkanı

Toplantı Yeri: ODTÜ MD, VİŞNELİK TESİSLERİ, EYMİR Salonu

Toplantı saati: 19:00

İlk Toplantı: 21 Mart, Perşembe

İletişim:

Talha TORUN (Yönetim Kurulu Üyesi, Sektör İncelemeleri Sorumlusu)

Tel: 0533 309 59 35

odtulumd@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir